Obchodní podmínky

Dodací podmínky internetové prodejny firmy Joiner Centrum s.r.o.

Tato velkoobchodní internetová prodejna slouží k nákupu pro výrobce nábytku, truhláře, stolaře, kutily i koncové zákazníky.

Doprava zboží po celé České republice a EU

Zboží objednané v této internetové prodejně zasíláme přednostně spediční balíkovou službou PPL a PPL Sprint .
Profily a tyče delší než 2 m, těžší a rozměrnější zásilky zasíláme přepravní službou PPL Sprint
Po domluvě je samozřejmě možný i osobní odběr nebo individuální řešení předání zboží.


Ceny přepravného.

U zásilek zasílaných na dobírku přepravní službou PPL po území ČR účtujeme přepravné 149,- Kč včetně doběrečnéh  bez DPH.
U zásilek zasílaných na dobírku přepravní službou České pošty se řídíme aktuálním ceníkem,  po území ČR je přepravné  u balíku do 30kg cca 180,- Kč bez DPH.
U objednávek přesahujících částku 5.000,- Kč bez DPH je přepravné zdarma, mimo akčního zboží u El.spotřebičů.

Platba za zboží.
Platba za zboží je  dobírkou při předání zboží v hotovosti při odběru na prodejně nebo předem na bankovní účet.

U věrnostního programu pro výrobce a obchodníky jsou podmínky dané Rámcovou kupní smlouvou.


Ceny a slevy.

Prodávající si vyhrazuje právo upravovat ceny, cenové kategorie i slevy. Zboží je účtováno za ceny platné v okamžik uskutečnění objednávky.


Dodací termíny.
Dodací lhůty se snažíme krátit na minimum, značná část položek je přímo skladem a pak může být objednané zboží vyskladněno obratem.
Termín dodání u momentálně vyprodaných, nebo neskladových položek se řídí možnostmi výrobců a obvykle nebývá delší, než 2 týdny. V opačném případě kontaktujeme zákazníka a domlouváme se s ním na dalším postupu. U zboží vyráběného na zakázku jsou dodací termíny podle výrobce 2 - 3 týdny od data zdání zakázky.


Záruka, reklamace.
Prodávající poskytuje kupujícímu k dodávaným produktům záruku v délce 12/24 měsíců od data prodeje, kdy se vyskytnou možné vady, bránící řádnému užívání produktu k účelu, pro který byl vyroben.
Záruka 12/24 měsíců - záruka 12 měsíců se poskytuje dle Obchodního zákoníku při prodeji fyzické nebo právnické osobě (vlastnící IČO), záruka 24 měsíců je poskytnuta běžnému spotřebiteli (zakoupené produkty nejsou použity k podnikatelské činnosti) a řídí se Občanským zákoníkem.
Tato záruka se vztahuje na vady materiálu nebo na použití chybného technologického procesu při výrobě tohoto produktu a nelze ji zaměňovat s obvyklou životností výrobku.
Firma Joiner Centrum s.r.o. neručí za poškození zásilky na dobírku v průběhu přepravy. Proto žádáme zákazníky, aby při přebírání zboží provedli vizuální kontrolu přebíraného zboží a případné zjištěné závady okamžitě řešili s dopravcem.


Právo vrácení zboží bez udání důvodu.
Zákazník má právo v případě jakékoli nespokojenosti se zaslaným zbožím toto zboží vrátit bez udání důvodu a požadovat za ně peníze nebo jiné zboží. V tom případě musí být vrácené zboží a jeho obal nepoužité, nepoškozené a čisté.
Toto právo má zákazník ve lhůtě 14 dnů po obdržení (převzetí) zboží.
Vrácením se rozumí předání zboží dopravci (např. Česká pošta) nebo přímo prodejci. Náklady na přepravu hradí zákazník.
Zboží není možné prodejci posílat zpět na dobírku, v takovém případě nebude zásilka převzata. Peníze za zboží budou zákazníkovi vráceny převodem na jeho účet a to nejpozději do 30 dnů po fyzickém obdržení zboží. Peníze za přepravné se nevracejí.


Ochrana osobních dat.
Společnost Joiner Centrum se zavazuje, že nebude poskytovat osobní data Vámi sdělená třetím osobám a že tyto budou sloužit jako důvěrná pouze pro interní potřebu naší firmy za účelem neustálého udržování a zkvalitňování vzájemných dodavatelsko-odběratelských vztahů.